Остаточно визначившись із бажанням працювати за кордоном у більшості претендентів виникає логічне питання: “Як знайти роботу за кордоном”. Велика частка успішності майбутнього працевлаштування залежить від вибору роботодавця та способу його роботи за кордоном.

Сьогодні ми поговоримо про те:

  • Як і де знайти роботу за кордоном?
  • Що краще: самостійно шукати роботу чи за допомогою компанії з працевлаштування?

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ПОШУКУ?

Ринок роботи великий та доволі конкурентний. Проте що зробити, щоб кращу та найцікавішу роботу запропонували вам? Все доволі просто. Вам потрібно зрозуміти свох сильні сторони та саме керуючись вашими навичками та вміннями комплексно підходити по пошуку вакансій чи компанії.

Людина яка знає свої вмінняя, бажання та переваги, обов’язково знайде своє вакантне місце. Просто задайте собі запитання «Які мої переваги і чим я можу бути корисним».

Працевлаштування з компанією “Nuvalo” VS самостійний пошук.

Чи варто шукати роботу за кордоном самостійно? Знайти роботу за кордоном складно, але можливо. Варто розуміти, що цей процес може зайняти чимало часу.Важливо, що самостійний пошук  роботи за кордоном включа в себе не лише вибір вакансії, а й оформлення документів, пошук місця проживання та вирішення всіх організаційних питань.

Якщо ви не володієте мовою тієї країни, де плануєте працювати, може виникнути безліч проблем і шукати роботу буде складно. Оформлення офіційних документів для роботи за кордоном взагалі може стати недосяжною міссією. Якщо ви впевнені в своїх силах, у вас є багато часу і немає страху невідомості, то шукати роботу самостійно за кордоном, це непоганий варіант і відмінний досвід.  Так би мовити цікава пригода.

Для спрощення моментів працевлаштування та значної економії часів краще звернеться до професіоналів. Працевлаштування через спеціалізовані компанії – простий та ефективний метод пошуку роботи в Європі.Одним із найкращих варіантів посередників у працевлаштуванні за кордоном є компанія «Nuvalo». Яка займає лідируюче месіта на ринку праці за кордоном вже понад 17 років, показуючи високі результати. Компанія не просто виступає гаратом між здобувачем та роботодавцем, вона ще надає свої вакансії на пряму як роботодавець. В результаті чого, ви отримуєте якісну послугу та значну економію часу.

Переваги співпраці з компанією “Nuvalo” при пошуку роботи за кордоном:

  • Комплексний підхід до кожного претендента. Це включає підбір найбільш оптимальної пропозиції в залежності від навичок претендента, підготовку документів і супроводу на всіх етапах співпраці.
  • Перевірені та БЕЗКОШТОВНІ вакансії роботи за кордоном.
  • Легальна робота. Працевлаштування в Європі з Nuvalo є повністю офіційним.
  • Гарантія якості та відсутність шахрайства. Наша компанія пройшла обов’язкову процедуру ліцензування та має Код ЄДРПОУ 41739189 та право на трудову діяльність.

Нові професійні можливості, новий рівень життя, та й просто новий і безцінний досвід — це лише частина тих переваг, які має робота за кордоном.

Не варто відкладати завтра те, що можна зробити сьогодні. Надсилайте своє резюме до нас на пошту cv@nuvalo.ua або залишай його на сайті.  Ми, компанія «Nuvalo» допоможемо вам зробити значний крок на зустріч до роботи за кордоном.