Шукаєш офіційну роботу в Європі?

pоботy в Європі

pоботy в Європі

Можливо, ти не раз думав про переїзд закордон та мрiяв заробляти багато грошей в іншій країні або знаєш когось, хто це вже зробив. Багато українці та білоруси, переїхали в Європі, приїхали сюди самі, з друзями або взагалі з цілою родиною.

Як і з усіма новими речами, переїзд за кордон і початок робочої діяльності там- це непросте рішення і для його прийняття спочатку потрібно досконально вивчити деталі, щоб знайти агенство за наймом співробітників, якому можна буде довіряти. Тим, хто приїжджає з інших країн, проживання в новій країні спочатку може здатися досить важким процесом. Для цього і є ми, які роблять твій приїзд до нової країни найбільш приємним та ефективним.

Ми наведемо Топ 6 мотивуючих обіцянок, на які можете розраховувати, співпрацюючи з нами. З нашими цінностями/перевагами можна ознайомитися тут

  1. Офіційне працевлаштування. З кожним співробітником укладається договор та надається допомога з оформленням документiв, що передбачаються законом.
  2. Можливість проживання. Пропонуємо співробітнику за бажанням місце проживання, по можливості поряд з його робочим місцем. Проживання оплачується за домовленістю.
  3. Можливість робити переробки. На більшості підприємств є можливість робити переробки, працювати на державні свята, а також брати довгі зміни. Чим більше готовий вкласти, тим краще матимеш результат.
  4. Гнучкий графік. Запропонуємо таке робоче місце, яке відповідатиме твоїм побажанням щодо тривалості робочого часу.
  5. Можливість володіти російською та англійською мовами. Працюючи на підприємстві в Естонії, Латвії, Литві чи Фінляндії обов’язково хтось з ваших місцевих колег чи людей, які приїхали разом з вами на роботу буде розмовляти по російськи чи по англійськи. Якщо незнання мови стає перешкодою, ми завжди готовi допомогти своїм працівникам.
  6. Гнучке робоче місце. При винекненні проблем на роботі, ми разом з вами знайдем вирішення цієї ситуації.

Якщо стаття тебе зацікавила чи підтвердила твоє бажання переїхати закордон для роботи, обов’язково звяжись з нами, відправ своє резюме чи заповни анкету тут

Також нас можна знайти тут https://www.facebook.com/NuvaloUkraine  и https://www.instagram.com/rabota_europe_nuvalo/. Ми знайдемо підходящу роботу в Європі відповідно до ваших навичок та побажань!

Дізнатися більше про країни можна за наступними посиланнями: