Питання

Оренда працівників означає, що ми, як роботодавець, наймаємо людей на роботу, але працівник буде виконувати обов’язки в третій компанії. Ми беремо на себе відповідальність і турботу про наших співробітників.

Це залежить від сфери та необхідної кваліфікації, але середній час становить 3-4 тижні. До цього часу всі документи підготовлені, і співробітник приступає до роботи.

Ми беремо на себе всі необхідні документи – візи, дозволи, медкомісії і т.д.

Ми знайдемо Вам іншу роботу, якщо дана компанія не підходить для вас.

Претендент заповнює нашу форму або відправляє нам резюме. Інформація повинна бути правильною і максимально докладною. Ми зв’язуємося з претендентом, якщо потрібна додаткова інформація, нам або компанії. Коли компанія підтверджує кандидатуру, ми узгоджуємо умови для обох сторін і організуємо всі необхідні документи. При необхідності ми допоможемо з проживанням. Ми будемо на зв’язку протягом усього робочого процесу з обома сторонами – компанією і робітником, і так само готові підтримати у будь-яких питаннях.

Переважно в Латвії, Естонії, Фінляндії та ін.

Орендована робоча сила може працювати практично у будь-якій сфері. Деякі з найбільш популярних – різні галузі промисловості (металообробка, текстиль, дерево і т. Д.), і так само сільське господарство і будівництво.

Ми знаємо, як важко адаптуватися і знайти житло в чужій країні!

Після того як ми отримаємо позитивне рішення щодо вашої кандидатури, ми допоможемо Вам організувати проживання та вирішити будь-які питання, що його стосуються.

Не знайшли відповіді тут? Зв’яжіться з нами – ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!