NUVALO


Компанія «NUVALO» здійснює комплекс послуг на ринку праці, з професійного підбору та працевлаштування персоналу в різних сферах діяльності, з 2005 року. За цей час ми допомогли тисячам претендентів знайти гідну роботу в Європі. Також використовуючи сучасні методики оцінки та відбору кандидатів, ми знаходимо співробітників, які потрібні роботодавцям та партнерам. Для нас рівносильно цінні, як співробітники, так і клієнти. Ми працюємо на результат і взаємний успіх.

НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ – команда експертів, висока етика та індивідуальний підхід до вирішення будь-якої за маштабом  та складністю завдання.

ЯКА У НАС МЕТА?

Основна місія «NUVALO»   полягає в тому, щоб звести висококласних працівників та надійну компанію один з одним, надавши повний комплекс висококваліфікованих послуг з працевлаштування. Це взаємовигідний процес, під час якого всі сторони залишаються у плюсі, компанія отримує – високоякісного спеціаліста, а працівник – цікаву та стабільну роботу.

ЧОМУ ДО НАС ВАРТО ЗВЕРНЕТЬСЯ ЯКЩО ВИ ШУКАЄТЕ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ?

 • Надійність. Ми виконуємо свої обіцянки! Наша мета знайти універсального працівника на довгостроковий час співпраці і мінімізувати його ризики при працевлаштуванні.
 • Команда досвідчених, кваліфікованих фахівців. Індивідуальний підхід і досвідченість рекрутерів «NUVALO»  дає можливість надати вам стабільну, а головне цікаву роботу за кордоном.
 • Ви ніколи не залишитеся без роботи, якщо ви універсальний і гнучкий працывник! Компанія «NUVALO» цінує працівників, які відповідально і професійно підходять до виконання завдань, тому навіть після закінчення праці (напр. сезонної або будівництва), співробітник не залишиться без місця роботи. Для нас важливо, щоб ви вміли працювати в команді, на загальний результат. Будучи нашим співробітником, ви стаєте обличчям компанії «NUVALO».
 • «NUVALO» – це офіційне працевлаштування. Легальна робота має безліч привілегій (своєчасні виплати, відпустка, і тд.) і дає впевненість, а найголовніше стабільність!
 • Безкоштовне співробітництво. Надані вакансії для здобувача є абсолютно безкоштовними. Він може бути впевнений, що навіть після виходу на роботу, з нього не будуть вимагати ніяких «компенсацій».
 • Перевірені партнери. Нашим клієнтам ми надаємо тільки перевірені і кращі вакансії роботи за кордоном.
 • Широкий вибір вакансій.
 • «NUVALO» – завжди поруч. Співробітник завжди може розраховувати на підтримку наших фахівців, незалежно етапу співпраці або його місця знаходження

Основа співпраці «NUVALO» зшукачем роботи – чесність. Нам дуже важливо працювати відкрито. Зі свого боку, ми ніколи не даємо обіцянок, які не можемо виконати, але також з претендентів просимо відкрито говорити про ваші вміння та навички – обман швидко розкривається. Краще не гнатися за одномоментною вигодою.

Якщо дя вас актуальний пошук роботи за кордоном або запит «робота в Європі офіційно» ми, компанія «NUVALO», обов’язково розглянемо ваше резюме яке можна відправити на електронну пошту або залишити в розділі нашого сайту «ДОДАТИ РЕЗЮМЕ».

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС ЯКЩО ВИ ШУКАЄТЕ СПІВРОБІТНИКІВ?

 • Високоякісний сервіс та клієнторієнтованість. Існуючи на ринку праці понад 17 років, ми накопичили унікальний досвід та знання, які дозволяють нам з упевненістю гарантувати високу якість та професійний підхід до підбору персоналу.
 • Індивідуальний підхід до кандидатів. Підбір кандидатів ґрунтується на професійній оцінці та особистісно-діловому тестуванні.
 • Ми допомагаємо покращити ваш бізнес! Залучення до вирішення виробничих завдань досвідчених та кваліфікованих фахівців, підвищує ефективність вашого бізнесу.
 • Ми працюємо з реальними людьми, а не базою кандидатів.
 • Ми заощаджуємо Ваш час! Вам не потрібно особисто шукати співробітників чи проводити співбесіди. Співпрацюючи з нами, ви одразу отримуєте висококваліфікованих працівників, що дає можливість максимально якісно та оперативно закривати найскладніші вакансії.
 • Економія коштів! Звернення до професійних рекрутерів є вигідним і оптимальним способом вирішення кадрової проблеми, що виникла. Співпраця компанією «Nuvalo» дозволяє роботодавцям залучити додатковий персонал для вирішення конкретних завдань, але не витрачати час і ресурси на пошук необхідних фахівців.
 • «NUVALO» кращий помічник . Ми беремо на себе вирішення більшості проблем, які можуть виникнути між роботодавцем та співробітником.

Довіряючи «NUVALO» вирішення своїх кадрових завдань, ви можете бути впевнені, що це допоможе розвитку вашого бізнесу та зробить роботу персоналу вашої компанії максимально ефективною. Якщо ви в пошуку працівників залиште контактні дані на сайті або напишіть нам на пошту cv@nuvalo.ua. Ми працюємо тільки на результат і пропонуємо найкращих з найкращих!

Наші клієнти про нас

Співпраця була хороша. У нас є кваліфіковані співробітники. Ті, хто не підходить, ми змогли замінити без проблем. Ми будемо продовжувати та розширювати співпрацю.

Loksa Clothing Expert OÜ, Loksa Clothing Expert OÜ

Meeldiv ja kliendikeskne teenindus ????

Lasita Aken AS, Lasita Aken AS

Наша співпраця з Nuvalo пройшла дуже добре. Всі угоди були досягнуті швидко, і обіцянки були цілком певні. Немає збоїв – великий досвід співпраці. Наша тверда рекомендація встановити партнерські відносини з цією компанією. Велике спасибі!

OÜ Dualteam, OÜ Dualteam