NUVALO


Nuvalo надає свої послуги з 2005 року. Це означає, що у нас більше 14 років міжнародного досвіду в різних HR послугах. Наша головна послуга – оренда робочої сили і підбір персоналу. Ми на 100% готові запропонувати кращі рішення як для наших клієнтів, які шукають працівників, так і для працівників, що шукають роботу.

Наш фактор успіху – прагнення запропонувати кращу якість!

Наша місія: Надати високоякісні HR послуги.

Наша мета: Бути самим професійним і великим представником HR послуг в Європі

Наші цінності:

  • Надійність

Ми виконуємо всі наші обіцянки! Ми відповідальні за надані нами послуги, і кожен день працюємо на поліпшення, щоб наші клієнти були задоволені.

  • Лояльність

Ми знаємо, що всі люди різні і у кожного є свої особливості. Ми дізнаємося про Вас, Ваші потреби та враховуємо їх, щоб надати найкращі послуги.

  • Новаторство

Наша компанія знаходиться в постійному розвитку. Для нас важливо знайти і реалізувати нові можливості.

  • Співробітництво

Ми завжди враховуємо потреби наших партнерів. Ми прагнемо, щоб наш сервіс був хорошим і щоб наші цілі і цілі наших партнерів співпадали.

Наші клієнти про нас

Співпраця була хороша. У нас є кваліфіковані співробітники. Ті, хто не підходить, ми змогли замінити без проблем. Ми будемо продовжувати та розширювати співпрацю.

Loksa Clothing Expert OÜ, Loksa Clothing Expert OÜ

Meeldiv ja kliendikeskne teenindus ????

Lasita Aken AS, Lasita Aken AS

Наша співпраця з Nuvalo пройшла дуже добре. Всі угоди були досягнуті швидко, і обіцянки були цілком певні. Немає збоїв – великий досвід співпраці. Наша тверда рекомендація встановити партнерські відносини з цією компанією. Велике спасибі!

OÜ Dualteam, OÜ Dualteam