Кожен хто жодного разу не був за кордоном або ж знайомий з ним тільки за туристичною візою, від незнання, відчуває страх роботи в Європі та життя в чужій країні.

Щоб подолати свої страхи в них треба розібратися. Сьогодні ми поговоримо з вами про основні помилки людей , які бажають працювати за кордоном.

  1. Страх бути обдуреним.

Компанії, які не «чисті на руку» зазвичай довго не працюють, їх або ж закривають, або ведуть з ними судовий процес. Співпрацюючи з компанією “NUVALO” ви можете бути впевнені, в легальності компанії. Адже ми здійснюємо комплекс послуг з професійного підбору та працевлаштування персоналу у різних сферах діяльності з 2005 року. Ми працюємо відкрито, а головне на загальний результат.

  1. Немає безкоштовних вакансій!

“Вакансії в Європі безкоштовно” – те, що шукають, проте те чого побоюються всі. Насправді нічого безкоштовно  не буває, і в цьому ви праві. Проте завжди різниця у тому, хто платить. Компанія “NUVALO” офіційно співпрацює з роботодавцями, допомагаючи їм швидко та якісно закривати існуючі вакансії, ці послуги оплачує роботодавець. Надані вакансії від “NUVALO” для шукача роботи в Європі  є абсолютно безкоштовними. Робота в Європі  з бешкоштовними вакансіями – співпрацюючи з нами перестане бути міфом.

  1. Незнання мови

Вас цікавить легальна робота за Європі без знання мови, вакансії для жінок і чоловіків, сімейних пар? Існує думка, що без знання мови практично немає шансів отримати роботу за кордоном. Поспішаємо розвінчати цей міф. Працевлаштування в Європі  без знання мови реально. Для спілкування з громадянами інших країн зазвичай достатньо мінімального знання англійської чи російської. Як показує практика компанії “NUVALO”, знання мови не основне, головне бажання працювати! Наша компанія пропонує Вам безліч вакансій, для яких не потрібне знання іноземної мови. Вивчити її Ви зможете, вже безпосередньо працюючи за кордоном.

Легальна робо

  1. Погані умови роботи чи проживання

Побачивши хорошу пропозицію, іноді люди запитують: «Якщо в цій країні немає своїх робітників на цю посаду, напевно там погані умови?».

Громадяни Євросоюзу можуть без жодних труднощів працювати в багатьох інших країнах, і вони користуються цією можливістю.

Житло, яке надає “NUVALO” завжди сучасне і затишне. Компанія “NUVALO” зацікавлена ​​у тому, щоб наші співробітники мали найкращі умови.

  1. Працювати за кордоном – дуже важко.

Складність роботи залежить від вашого досвіду та навичок. Рекрутери компанії “NUVALO” грамотно та точно оцінюють кандидата та його можливості. Найчастіше, є нормований графік робіт. Враховуючи якість праці та вміння працівника, можливі переробки, адже багато працівників зацікавлені в тому, щоб брати додаткові зміни — адже це збільшення зарплати.

Як ви бачите, нічого складного немає, і головне вчасно вийти із зони комфорту і не бояться навчитися чогось нового.

Скористайтесь можливістю реалізувати себе і змінити своє життя на краще вже сьогодні! Заповніть анкету чи відправляяйте резюме  на нашому сайті і ми потурбуємось, щоб Ви  знайшли  легальну роботу в Європі.